Kapiten crveno-belih Luković: Da izvučemo pouke iz bolnog poraza, jer se i dalje mi pitamo

Sportal blic 18.04.2017  |  Milan Zarić

Kapiten Crvene zvezde Aleksandar Luković čestitao je Partizanu na pobedi u 154. derbiju.

Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija - Prvo poluvreme su bili bolji i imali su ozbiljne šanse. Dali smo gol na vreme u nastavku, kontrolisali igru. Ali, bilo je mnogo teže posle prvog gola - rekao je Luković. Crno-beli su savladali večitog rivala sa 3:1 na stadionu "Rajko Mitić" i izjednačili se na tabeli sa crveno-belima. - I dalje smo prvi i odlučujemo o sudbini. Držimo stvari u svojim rukama - dodao je Zvezdin kapiten. Luković je kod