Plej-of doneo uzbuđenja: Voša srušila Napredak u 93. minutu, priljatelji fudbala stanuju u Lučanima

Mozzart sport 18.04.2017

Drama na Karađorđu (2:1), kiša golova u Lučanima (3:2). Novo iznenađenje u plej-autu

Plej-of je na samom startu doneo ono što se od njega očekivalo još prošle sezone, a to je velika neizvesnost. Takva su bila i poslednja dva meča prvog kola, u kojima su domaći timovi slavili posle velikih uzbuđenja. Vojvodina ne odbranila treće mesto na tabeli zahvaljujući pobedi nad Napretkom na Karađorđu, ali je do tri boda stigla pogotkom Nikole Trujića u trećem minutu nadoknade vremena. Ipak, najjači utisak u poslednjih nekoliko nedjelja u