Superligaški: Plej-of Radnički ubedljiv protiv Voždovca, Lučanci dobili i u Ivanjici

Sportal blic 23.04.2017  |  B. O.

Fudbaleri Radničkog ubedljivo su u Nišu pobedili Voždovac sa 3:0 u drugom kolu plej-ofa Superlige Srbije. Trijumf je ostvarila i Mladost, koja je u Ivanjici bila bolja od Javora - 1:0.

Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Aleksandar Jovanović Nišlije su povele u 15. minutu golom Lazara Arsića, posle velike greške golmana "zmajeva" Zorana Popovića. On je, pokušavajući da je izbije daleko od gola, loptu dodao Arsiću, kome nije bilo teško da pogodi praznu mrežu. Zobacz na Youtube Na početku drugog poluvremena, u 47. minutu, Aleksandar Jovanović je duplirao prednost domaćina na Čairu. Pobedu je u poslednjem minutu potvrdio Andrej