Indijana pala sa: 4:0 "Kralj" Lebron odveo Klivlend u polufinale Istočne konferencije

Sportal blic 23.04.2017  |  Beta

Košarkaši Klivlenda prvi su prošli prvu rundu plej-ofa NBA lige, pošto su pobedili Indijanu i u četvrtoj utakmici serije.

Foto: Tanjug/AP Lebron Džejms Klivlend je kao gost pobedio Indijanu sa 106:102 i tako prošao dalje sa 4:0 u pobedama. Indijana je imala veliku šansu da trijumfuje u četvrtoj utakmici, pošto je u poslednjoj četvrtini nadoknadila 12 poena zaostatka i minut i po pre kraja vodila sa 102:100. Najbolji igrač Klivlenda Lebron Džejms je dao trojku za vođstvo, potom je Kajl Korver pogodio oba slobodna bacanja, a Pol Džordž je promašio šut za produžetak.