Rad u opasnoj zoni posle novog poraza, Čačani slavili u Bačkoj Palanci, Novi Pazar sad fenjeraš (video)

Sportski žurnal 29.04.2017

Borac nije imao mnogo izbora u duelu protiv direktnog konkurenta u borbi za opstanak u društvu najboljih, a uspeo je da slavili veliki trijumf u Bačkoj Palanci

Borac je slavio minimalac u Bačkoj Palanci, ostvario je pobedu kojom je fenjer ponovo predao Novom Pazaru, ali što je još bitnije sada je znatno popravio šanse za opstanak u Super ligi. Strelac vrednog gola bio je iskusni Bratislav Punoševac, koji je šokirao domaće navijače u 78. minutu. U Subotici nije bilo iznenađenja. Spartak je već posle 38 minuta vodio sa 2:0 golovima Savkovića i Mudrinskog, dok su gosti uspeli do kraja da postignu samo