Plej-of i plej-aut Lučanci ne staju, Surduličani udarnički, Borac predao fenjer Pazarcima

Sportal blic 29.04.2017  |  Beta / B. O.

Fudbaleri Mladosti i Radničkog ostvarili su trijumfe u 33. kolu Superlige Srbije. Lučanci su pobedili Voždovac na svom terenu sa 2:0, dok su Nišlije istim rezultatom savladale Javor, takođe u okviru plej-ofa.

Foto: M. Cvetković / RAS Srbija Fudbaleri Mladosti Od starta utakmice u Lučanima domaćin je krenuo ofanzivno i već u pet minutu je stigao do prednosti. Milan Bojović je iskoristio dobar centaršut Nenada Gavrića i loptu prosledio u mrežu. Mladost je u 18. minutu duplirala prednost, a strelac je bio Radomir Milosavljević, koji je dobrim udarcem iz daljine savladao golmana Zorana Popovića. Voždovac je u nastavku preuzeo inicijativu, ali ekipa Ilije