Ekipa mu nije izgubila 31 utakmicu zaredom, ali Nikolić upozorava: Ovo ne sme da se dešava Partizanu!

Telegraf 30.04.2017  |  Telegraf.rs

Trener crno-belih zamerio je igračima na prvom poluvremenu i golu koji su primili na utakmici sa Napretkom

Fudbaleri Partizana nastavili su sjajnu seriju, pošto su u utakmici 33. kola Superlige savladali Napredak sa 3:1 (0:0). Pred skoro 10.000 gledalaca u Humskoj, “crno-beli” su slavili golovima crnogorskih reprezentativaca Marka Jankovića u 47. i Nebojše Kosovica u 57. minutu, i pogotkom Brazilca Leonarda u 74. minutu iz slobodnog udarca. – Čestitke igračima Partizana na važnoj pobedi. Napredak je bio vrlo organizovan u zoni, što smo i znali i za