Alaves na srpski pogon: Krstičić i Katai strelci u preokretu i trijumfu nad Betisom

Sportal blic 30.04.2017  |  P. S.

Naši fudbaleri Nenad Krstičić i Aleksandar Katai bili su strelci za preokret Alavesa i trijumf nad Betisom u gostima 4:1 (0:1) u 35. kolu Primere. Za poraženu ekipu od 83. minuta zaigrao je Darko Brašanac.

Foto: Raul Caro Cadenas / EPA; Betis je prvi zatresao mrežu i to preko Parda nakon 12 minuta igre. To je bio rezultat kojim je okončano prvo poluvreme, dok je u drugom domaće čekalo neprijatno iznenađenje. Samo tri minuta nakon pauze bilo je dovoljno Krstičiću da izjednači. On se sjajnim driblingom oslobodio čuvara, a potom je sa 17 metara savladao golmana Betisa Adana. Šest minuta kasnije Sobrino je na asistenciju Vigaraja doneo prednost, a već