Rafalni: Het-trik Jedan, dva, tri: Pavlović sam pobedio Lingbi - za 14 minuta! /video/

Sportal blic 30.04.2017  |  B. O.

Srpski reprezentativac Andrija Pavlović postigao je tri gola za Kopenhagen i praktično sam pobedio Lingi (3:0) u utakmici 31. kola danskog prvenstva. I sve to za 14 minuta!

Foto: Mathias Loevgreen Bojesen / EPA; Andrija Pavlović Novi-stari prvak Danske nije uspeo da otključa mrežu gostiju u prvom poluvremenu, nije ni u uvodnim minutima drugog, dok srpski napadač nije rešio da uzme konce utakmice u ruke. Pavlović je započeo rafalnu paljbu u 51. minutu. Defanzivci Lingbija nisu uspeli da izbiju loptu posle kornera, nje se dokopao nekadašnji golgeter Čukaričkog i sa 15 metara je zakucao u mrežu. Samo tri minuta