"Metla" - Bogdanović heroj Fenera, Obradovićeva četa odbranila titulu u Turskoj!

Sportske.net 16.06.2017  |  Sportske.net

Košarkaši Fenerbahče Ulkera su došli do nestvarnog trijumfa u četvrtoj utakmici finalne serije, te su nakon dodatnih pet minuta bez poraza u finalu odbranili titulu.

Puleni Željka Obradovića su nakon osvojene titule u Evroligi, sezonu zatvorili titulom i u Turskoj. Oni su po četvrti put u finalnoj seriji savladali Bešiktaš, ovoga puta su pred praznim tribinama "Sinan Erdem Doma" slavili nakon velikog preokreta rezultatom 94-98. Fener je dobio prvi kvartal, a kada se činilo da su na dobrom putu da u dvorani u kojoj su osvojili i Evroligu, odbrane titulu prvaka Turske, usledila je furiozna četvrtina Bešiktaša.