Sjajan fudbal: Meksiko u nadoknadi do boda protiv Portugalije, Čile bolji od Kameruna, sudije poništavale golove posle čelendža na oba meča!

Sportski žurnal 18.06.2017
Sjajan fudbal: Meksiko u nadoknadi do boda protiv Portugalije, Čile bolji od Kameruna, sudije poništavale golove posle…

Fudbalske reprezentacije Portugalije i Meksika igrale su u Kazanju nerešeno 2:2, u prvom kolu Grupe A Kupa konfederacija

Portugalija je dva puta vodio, ali je Meksiko oba puta stizao zaostatak, drugi u sudijskoj nadoknadi vremena. Strelci za Portugal bili su Rikardo Kvaresma u 34. i Sedrik Alveš u 86. minutu, a za Meksiko Havijer Ernandes u 42. i Ektor Moreno u 91. Portugal i Meksiko imaju po bod, a lider u grupi je domaćin takmičenja Rusija, koja je dan ranije sa 2:0 bila bolja od Novog Zelanda. Portugaliji je u prvom poluvremenu poništen gol pošto je akcija