Đurđević o tandemu sa Leonardom: Ne znam šta nije štimalo? Obojica smo dali po gol!

Sportski žurnal 12.07.2017

Sa po 24 gola u Super ligi bili su najbolji strelci takmičenja, često davali golove na istim mečevima, ponovilo se to i protiv Budućnosti

Uroš Đurđević je i sinoć dokazao klasu. Postigao je gol iz penala i otvorio put Partizanu ka prvom trijumfu u sezoni: - Tvrda utakmica... Igrali smo strpljivo i pored 0:0 na poluvremenu, u nastavku susreta postigli dva gola. Solidno za revanš u Podgorici. Tandem Đurđević - Leonardo, neuhvatljiv u prošloj sezoni, nije funkcionisao idealno? - Ne znam šta nije štimalo? Obojica smo dali po gol! Brazilac je gestikulirao posle nekih vaših poteza? -