Protutnjala surdulicom: Zvezdina tri gola za četiri minuta i majstorija Boaćija /video/

Sportal blic 10.08.2017  |  Nebojša Todorović

Na sedam utakmica zaredom pobedili su fudbaleri Crvene zvezde u svim takmičenjima i to bez primljenog gola. Poslednji u nizu pao je Radnik sa 5:0 (1:0) u Surdulici, u četvrtom kolu Superlige.

Foto: FK Crvena zvezda / Promo Crveno-beli igraju sjajno ove sezone pod vođstvom Vladana Milojevića. Od 1:1 na gostovanju Irtišu u Kazahstanu napravili su čudesnu seriju i ne zna se da li su bolji u odbrani ili u napadu. Radnik je savladan za četvrti uzastopni trijumf na domaćoj sceni, odnosno sedmi ukupno i Zvezda se tako izjednačila sa Vojvodinom na vrhu superligaške tabele. Srpski viceprvak je sve rešio za četiri minuta u drugom poluvremenu