Video Milojević: Ne postoji dobar poraz, ali imamo aktivan rezultat i naše navijače u revanšu

Večernje novosti 17.08.2017  |  Tanjug

Krasnodar je favorit zbog iskustva igranja u Evropi, ali videćemo šta će biti. Istorija i grb nam govore da moramo da damo sve od sebe - poručio je trener Zvezde

Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević, posle poraza od Krasnodara (3:2) , izjavio je da se njegovom timu isplatio rizik u drugom poluvremenu i poručio da nosi aktivan rezultat iz Rusije. - Bila je veoma kvalitetna utakmica, lepa za gledaoce, sa dosta golova, što nije baš dobro za trenere. Prvih 20 minuta se nismo snašli, iako smo znali kako igra Krasnodar, tim koji dominira sa igrom kratkih pasova i udaraca iz daljine. U drugom