Vratio se u pravi čas: Stojković čudesnom odbranom spasao Partizan u 93. minutu /video/

Sportal blic 17.08.2017  |  Veljko Ivanović

U svom prvom meču od povratka u Partizan, golman Vladimir Stojković spasao je crno-bele poraza od Videotona, u prvom susretu plej-ofa za Ligu Evrope.

Stojković je u trećem minutu sudijske nadoknade vremena, pri rezultatu 0:0, odbranio šut Paktaija, koji je uspeo da se izbori za udarac sa desetak metara, a ta intervencija reprezentativnog čuvara mreže omogućila je da crno-beli ne odu na revanš sa rezultatskim zaostatkom. Odluka o tome ko će u Ligu Evrope biće doneta u revanš meču, u kome će Videoton biti domaćin sledećeg četvrtka u Budimpešti. (Veljko Ivanović)