Primera počela minutom ćutanja za žrtve u Barseloni, Maksimović debitovao, nema Kataija i Krstičića

Sportal blic 19.08.2017  |  B. O.

U prve dve utakmice nove sezone Primere, fudbaler Leganesa pobedili su na svom terenu Alaves sa 1:0, a istim rezultatom je Valensija savladala Las Palmas.

Foto: MANUEL BRUQUE / EPA; Minut ćutanja pre meča Valensija - Las Palmas za žrtve terorističkog napada u Barseloni Oba meča španskog prvenstva počela su minutom ćutanja kako bi se odala počast žrtvama terorističkog napada u Barseloni, u kojem je poginulo 14 osoba, a više od 100 povređeno. Prva utakmica nije donela mnogo uzbuđenja i viđen je samo jedan gol sredinom prvog dela igre. Strelac jedinog pogotka bio je Gabrijel u 24. minutu kada je