Đorđević za Blicsport: Najbolja partija Marjanovića, nalazimo način da igramo s njim

Sportal blic 23.08.2017  |  Vladan Tegeltija

Srbija je upisala i Italiju u listu (svih dosadašnjih) pobeđenih rivala u pripremnom periodu za Evrobasket. U prvom kolu "Akropolis kupa" naši košarkaši su slavili sa 73:65, a selektor "orlova" Aleksandar Đorđević je istakao za Blicsport da je ekipa odigrala dobru odbranu i pohvalio partiju Bobana Marjanovića.

Foto: RAS Srbija - Prava utakmica. Igrali smo opet sa skraćenom rotacijom, još nekoliko igrača treba da izađu iz problema. Momci su odigrali muški. Mislim da je 30 minuta Belinelija bio znak da su Italijani išli na pobedu, a da nije ovo bila trening utakmica. Mi smo odigrali dobru odbranu, pogotovo u drugom poluvremenu i odreagovali na 9:0 sa tri trojke. Moramo da grešimo manje u preuzimanju, da dižemo odbranu - rekao je Đorđević. Selektor je