Premijer liga: Siti peticom ispratio Liverpul sa “Etihada”, Arsenal diže glavu, šampion siguran

Večernje novosti 09.09.2017  |  S. ILIJOSKI

„Građani” su ponizili ekipu Jirgena Klopa, koja je od 37. minuta igrala sa igračem manje zbog isključenja Manea

ARSENAL polako diže glavu, Bornmut je na "Emiratima" bio samo vreća za boksovanje za raspoložene igrače Arsena Vengera 3:0 (2:0). Dani Velbek je na otvaranju oba poluvremena realizovao prve šanse na pasove Kolašinca i Ramzija, ali je najlepši gol delo Aleksandra Lakazeta, koji je sa 16 metara skinuo paučinu iz desnih rašlji. Francuski napadač samo potvrđuje da je kapitalno pojačanje, bombarder koji garantuje bolje dane. Venger je odmarao