Superliga: Radnik slavio na Banovom brdu, trijumf Vojvodine u senci revolta navijača

Sportal blic 13.09.2017  |  Milan Zarić

Fudbaleri Čukaričkog nastavili su da pružaju promenljive partije u Superligi. Poraženi su na svom terenu od Radnika sa 1:2 u 9. kolu, pa su ostali u sredini tabele. Voždovac je zabeležio vredan trijumf na gostovanju Napretku (2:1), Radnički je produžio agoniju Borca - 1:0, a Vojvodina je nadigrala Mačvu sa 1:0.

Foto: FK Čukarički / Promo Nenad Lalatović Surduličani su posle prvog poluvremena rešili pitanje pobednika, čime su samo potvrdili izjavu trenera Čukaričkog Nenada Lalatovića da se radi o ekipi koja je veoma u gostima. Radnik je do prednosti došao u 13. minutu autogolom Kopitovića, da bi u finišu prvog poluvremena preko Mićića stigli do kapitalne prednosti. Tim sa Banovog brda je uspeo samo da smanji rezultat u 77. minutu golom Puškarića, ali