Posle poraza od Surdulice: Lalatović: Promašimo penal, pogodimo prečku, a iz dva šuta primimo dva gola

Sportal blic 14.09.2017  |  B. O.

Čukarički je u devetom kolu Superlige Srbije poražen od Radnika iz Surdulice sa 2:1. Gosti su na Banovom brdu poveli autogolom štopera Borisa Kopitovića u 12. minutu i duplirali prednost pogotkom Mićića u 42, a strelac jedinog gola za domaćina bio je Darko Puškarić u 77.

Foto: FK Čukarički / Promo Nenad Lalatović Posle utakmice, šef stručnog štaba Čukaričkog, Nenad Lalatović je istakao da mu je zasmetala naivnost prilikom primljenih golova: "Prvo poluvreme iz dva šuta ka našem golu dali su golove. Najviše sam se plašio tog prekida, jer imaju jako dobre skakače, mislim na Mićića i Bulatovića. Bezveze izgubimo loptu, napravimo faul i onda se uvučemo umesto da držimo liniju do pravca živog zida. Bulatović skoči