Kup Srbije: Voždovac, Radnički i Novi Pazar ispali posle penala, Voša i Čuka po planu

Sportal blic 20.09.2017  |  B. O.

Fudbaleri Vojvodine i Čukaričkog ispunili su cilj i plasirali se u osminu finala Kupa Srbije, dok je najmasovnije domaće takmičenje u šesnaestini finala završeno za superligaše Voždovac i niški Radnički, ali i Novi Pazar. Čak pet utakmica rešeno je posle penala.

Foto: FK Čukarički / Promo Čukarički je lako izašao na kraj u gostima sa Jagodinom i slavio sa 3:0, a golove su postigli Petar Mićin u 14. i 28. minutu i Nemanja Milojević u 72. Izabranici Nenada Lalatovića dominirali su tokom cele utakmice, rano došli do vođstva koje su potvrdili pre isteka pola sata igre, da bi u nastavku sin trenera Zvezde Vladan Milojevića overio trijumf. Vojvodina je rezultatski nešto teže došla do osmine finala, jer je u