Fudbaleri Napretka primili gol od Partizana u 96. minutu pa vikali: Zvezda šampion! /video/

Sportal blic 21.09.2017  |  B. O.

Odavno nije viđena burnija utakmica u našem fudbalskom prvenstvu od one u kojoj je Partizan odigrao sa Napretkom 1:1. Srpski šampion je pritom imao čitavih sat vremena igrača više, a dao je gol u 96. minutu, za koji gosti, ne želeći da posle meča komentarišu da li je bilo ofsajda ili ne, samo kažu "smešno". Imali su, međutim, pojedini Kruševljani šta da poruče crno-belima neposredno posle tog izjednačujućeg pogotka Evertona.

Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Podsetimo, u ranije odloženom meču 6. kola Superlige, Napredak je u Humskoj poveo iz prvog šuta na gol, a strelac je bio Alivodić u 43. minutu. Gosti su od 28. minuta igrali sa igračem manje, pošto je Boranijašević zaradio dva žuta kartona (zbog odugovlačenja i svađe sa sudijom) a ni to nije pomoglo timu iz Humske, koji je pritom doživeo i da mu se najnovije pojačanje, reprezentativac Zoran Tošić, povredi. U