Pogledajte na Sportalu Kolosalna šansa Radulovića, prečka Jovića i pobedonosni gol u 95. minutu /video/

Sportal blic 14.08.2022

Sve zanimljive detalje sa utakmice Mladost GAT – Partizan (0:1), pogledajte na Sportalu.

Fudbaleri Partizana pobedili su Mladost GAT na Karađorđu sa 1:0, golom Svetozara Markovića u 90+5. minutu utakmice šestog kola Superlige Srbije. 21:29 - 14.08.2022 Fudbaleri Partizana pobedili su Mladost GAT na Karađorđu sa 1:0, golom Svetozara Markovića u 90+5. minutu utakmice šestog kola Superlige Srbije! Nije bila preterano zanimljiva utakmica, ali videli smo dve velike šanse i pogodak. Kolosalnu šansu propustio je Andrija Radulović, fudbaler Crvene zvezde, koji