Da li smo izgubili kult vaterpolo reprezentacije? Prlainović neće ni da upoređuje generacije!

Sportske.net 14.02.2024  |  Sportske.net

Vaterpolisti Srbije juče su ispali sa Svetskog prvenstva. "Delfini" su u četvrtfinalu rezultatom 15:13 poraženi od selekcije Hrvatske i još jednom ostali bez medalje na velikom takmičenju.

Jedan od najboljih naših vaterpolista svih vremena Andrija Prlainović je posle meča govorio za hrvatski portal "Indeks". On smatra da je reprezentacija Srbije odigrala veoma loše protiv velikog rivala. "Nema se tu šta previše filozofirati, s tri odbrane se jako teško prolazi četvrtfinale protiv protivnika koji je u najmanju ruku jednako kvalitetan. Da, jako čudna utakmica. Vrlo loše odbrane u prve dve četvrtine. Čak i u nastavku, vrlo loše s obzirom na to da je ovo