Superliga:TSC pobedio Radnik, kragujevački Radnički pobedio Vojvodinu, Mladost iz Lučana bolja od Spartaka

RTV 18.02.2024  |  Tanjug

BAČKA TOPOLA/NIŠ/KRAGUJEVAC/SUBOTICA - Fudbaleri TSC-a pobedili su večeras na svom terenu ekipu Radnika rezultatom 1:0 u meču 21. kola Superlige Srbije.

Jedini gol na utakmici postigao je Ifet Đakovac u 70. minutu iz penala. TSC je treći na tabeli SLS sa 43 boda, dok je Radnik poslednji sa 11. TSC će u narednom, 22. kolu SLS gostovati Železničaru, dok će Radnik u Surdulici dočekati Partizan. Fudbaleri Radničkog savladali su večeras u Nišu ekipu Javora rezultatom 1:0. Pobedu Nišlijama doneo je Jusuf Bamidele u 25. minutu. Javor je 13. na tabeli sa 21 bodom, dok je Radnički na 14. poziciji sa 20. Radnički iz Niša će