U završnici priprema za nastavak prvenstva Radnički porazen od Timočanina rezultatom 0:1

Pirotske vesti 21.02.2024

Pripremna utakmica za nastavak prvenstva između Radničkog i Timočanina iz Knjaževca završena je rezultatom 0:1.

Po veoma teškom terenu za igru domaći fudbaleri nisu se najbolje snašli u prvom delu igre i fudbaleri iz Knjaževca poveli su rezultatom 0:1. U drugom poluvremenu bolja igra Belih, ali bez promene rezultata i ako su u nastavku sureta nadigrali goste. Do početka prvenstva Srpske lige Istok ostalo je još desetak dana. Radnički će odigrazti još jednu pripremnu utakmicu u subotu u Jagodini ali je prema rečima šefa Stručnog štaba najvažniji zdravstveni bilten i oporavak