Rezultatski kolaps selekcija FSS, deklasirani i omladinci!

Sport klub 23.03.2024  |  Autor: Nikola Stamenić

Rezultatski kolpas reprezentativnog fudbala u Srbiji! Posle blamaža seniora i selekcije do 21 godine u Rusiji i Luksemburgu, kadeti su izgubili od Danske, a omladinci posle dva poraza na kvalifikacionom turniru u Portugalu ostali bez šansi za plasman na EP.

Omladinci su u prvom kolu izgubili od Danske (1:3), a večeras ih je razbio domaćin kvalifikacionog turnira Portugal. Na poluvremenu je bilo 2:0, a na kraju meča 4:1. Konačan rezultat postavio je Aleksandar Stanković pogotkom u 93. minutu. Jovan Mijatović nije bio ni u protokolu za utakmicu, a selektor Radovan Krivokapić je u porazu od Portugala izveo tim: Lijeskić, Simić, Serafimović, Vasiljević (od 46. Aleksić), Đekić (od 75. Petrović), Mladenović (od 46.