Blickrig Čukaričkog: "Brđanima" tri minuta dovoljno za pobedu protiv Novog Pazara

Večernje novosti pre 30 dana

FUDBALERI Čukaričkog pobedili su Novi Pazar u prvoj utakmici 27. kola Superlige Srbiej sa 2:0. "Brđani" su na ovaj način prekinuli seriju od tri meča bez trijumfa u prvenstvu.

M. Vukadinović Domaći su sve rešili za tri minuta. U tom periodu uspeli su da postignu dva pogotka. Najpre je u 68. minutu Marko Docić sa bele tačke matirao Nikolu Mirkovića. Konačan rezultat postavio je rezervista Milan Pavkov kome je ovo bio drugi pogodak u ovoj polusezoni. Gosti su nastavili sa lošim igrama u prolećnom delu šampionata, u kom izabranici Igora Matića imaju samo jedan trijumf. Ovim porazom Evropa je sve dalje za Novi Pazar, a ozbiljno je ugrožen i