Zrenjaninski kik-bokser Igor Malenić osvojio titulu prvaka Vojvodine u ful kontaktu

Zrenjaninski pre 17 dana

Takmičar Kluba borilačkih sportova Internacional Ekometal komerc Igor Malenić iz Zrenjanina osvojio je zlatnu medalju na prvenstvu Vojvodine u ful kontaktu, koje je nedavno održano u Novom Sadu.

Mladi zrenjaninski kik-bokser Igor Malenić titulu prvaka Vojvodine osvojio je u konkurenciji starijih juniora. Igor je rođen 23. maja 2006. godine i učenik je trećeg razreda Elektrotehničke i građevinske škole „Nikola Tesla“ u Zrenjaninu. Kik-boksom se bavi nešto više od dve godine. – Ranije sam trenirao plivanje, ali tek onako, radi rekreacije. Uvek su me, međutim, privlačili borilački sportovi. Kum je trenirao karate, takođe i brat od strica i brat od tetke, i