Vojvodina u 95. minutu srušila TSC, Zvezda rutinski protiv Pančevaca, Partizan poražen od Čukaričkog

RTV pre 14 dana  |  Tanjug, B92

BEOGRAD, NOVI SAD,KRUŠEVAC - Fudbaleri Vojvodine i TSC-a odigrali su veoma uzbudljiv susret u 30. kolu Superlige. Na stadionu "Karađorđe" u Novom sadu Vojvodina je posle velike drame slavila sa 3:2 (2:0).

Bila je to utakmica sa dva različita poluvremena, u prvom su dominirali Novosađani, a u drugom gosti iz Bačke Topole, ali su bodovi ipak ostali na kontu domaćina i to zahvaljujući golu duboko u nadoknadi vremena. Vojvodina je povela u devetom minutu pogotkom Dejana Zukića, da bi minut pre odlaska na odmor, mrežu TSC-a zatresao i Norman Kembel. Činilo se da će to biti dovoljno Vojvodini, međutim, TSC je u nastavku zaigrao daleko bolje i uspeo da anulira prednost