Petrović u 95. minutu doneo pobedu Vojvodini protiv TSC-a, Radnik iznenadio Napredak u Kruševcu

RTS pre 15 dana

Fudbaleri Vojvodine savladali su TSC rezultatom 3:2 u meču 30. kola Superlige Srbije.

Vojvodina je povela u devetom minutu golom kapitena Dejana Zukića, da bi Norman Kembel udvostručio vođstvo u 44. minutu. TSC je nešto odlučnije ušao u nastavak meča i uspeo da smanji prednost domaćih golom Ifeta Đakovca u 48. minutu. Vojvodina je u 70. minutu preko Kejleba Zadija uspela da postigne još jedan pogodak, ali je on poništen zbog faula. Ekipa Žarka Lazetića je to iskoristila i golom Saše Jovanovića u 79. minutu došla do izjednačenja, ali su bodovi ipak