Takmičari karate kluba “Zadrugar” se proteklog vikenda okitili sa 6 novih medalja! Bravo! Čačak / Banja Luka - Karate klub "Zadrugar"

Volim Zrenjanin pre 13 dana
Takmičari karate kluba “Zadrugar” se proteklog vikenda okitili sa 6 novih medalja! Bravo! Čačak / Banja Luka - Karate…

U nedelju je u Čačku održano Prvenstvo Srbije za seniore u disciplinama kate i sportske borbe.

Karate klub “Zadrugar” iz Lazareva je nastupio sa dve takmičarke. U kategoriji do 68kg, Dunja Rajić je osvojila bronzanu medalju, kao i Anđela Kostić u kategoriji preko 68kg. Takođe, proteklog vikenda je održan i Međunarodni karate turnir „Banja Luka open“, koji je okupio oko 900 takmičara iz pet država. Takmičari Zadugara su nastupili u selekciji KSV i osvojili četiri medalje. Zlatnu medalju je osvojila Kljajic Nađa, srebrnu Mijailović Sofija, Milinović Helena i