Vestfalen slavi: Atletiko izgoreo, Borusija u polufinalu!

Sport klub pre 13 dana  |  Autor: Milan Stojiljković

Fudbaleri Borusije plasirali su se u polufinale Lige šampiona pošto su u revanš utakmici posle velike borbe i mnogo uzbuđenja eliminisali Atletiko Madrid! Fantastičan meč prikazali su fudbaleri dva tima, ali na kraju zasluženo slave Nemci.

Utakmica na Vestfalenu završena je rezultatom 4:2 (2:0). Kako je u prvom meču u Madridu bilo 2:1 za Atletiko, dalje ide tim iz Dortmunda. Strelci su bili Julijan Brant u 34, Jan Matsen u 39, Niklas Filkrug u 71. i Marcel Sabicer u 74. minutu za Borusiju, Mats Humels autogol u 49. i Anhel Korea u 65. minutu za Atletiko. Vodila je Borusija na poluvremenu sa 2:0, Atletiko je na početku drugog poluvremena uspeo da izjednači na 2:2, a onda je ekipe Edina Terzića za samo