Novo nestvarno veče - svemirski fudbal : PSŽ nakon preokreta rasplakao Barselonu, Borusija posle trilera nokautirala Atletiko!

Kurir pre 12 dana
Novo nestvarno veče - svemirski fudbal : PSŽ nakon preokreta rasplakao Barselonu, Borusija posle trilera nokautirala…

Fudbaleri PSŽ- a i Borusije Dortmund plasirali su se u polufinale Lige šampiona.

PSŽ je nakon preokreta savladao Barselonu sa 1:4, nadoknadio minus iz Pariza i ukupnim rezultatom 6:4 plasirao se u polufinale. Barselona je povela goloM Rafinje u 12 minutu. Ključni detalj na meču desio se u 31 minutu kada je Arauho dobio direktan crveni karton. To je PSŽ umeo da iskoristi. Dembele je izjednačio do poluvremena, golom u 40. minutu. U nastavku najpre Vitinja sjanjnim golom u 54 minutu, a potom Mbape sa dva gola u 61 minutu iz penala I 89 minutu