Liverpul krenuo, stao i ispao – Tadić jedan od tragičara, kraj i za Živkovića /video/

Sputnik pre 13 dana

Uzbudljiva noć je iza nas u Ligi Evrope i Ligi konferencija, a poznati su svi polufinalni parovi u oba takmičenja. Liverpul koji je jurio tri gola zaostatka u Bergamu kod Atalante završio je učešće, iako je poveo ranim golom Mohameda Salaha, trijumf od 1:0 bio je dovoljan samo za ispadanje. Dušan Tadić je promašio penal za Fener protiv Olimpijakosa.

U Ligi Evrope, osim Atalante, prošli su još Roma, koja je izbacila Milan, Leverkuzen je opet „preživeo“ i eliminisao Vest Hem - 1:1 (prvi meč 0:2), a Marsej Benfiku posle produžetaka, jer je u regularnih 90 minuta, kao i posle dva produžetka od po 15 minuta, ukupan rezultat bio 2:2. Ali, krenimo redom, od utakmice od koje se najviše očekivalo u kojoj su "redsi" Jirgena Klopa morali jure tri gola zaostatka. Startovalo je idilično za Engleze, penal već u sedmom