Vladimir Stojković uz Božiju pomoć sprečio Manea da postigne gol iz penala, ali je potom Senegalac dva puta savladao srpskog golmana (VIDEO)

Danas pre 13 dana  |  Vladimir Niskanovic
Vladimir Stojković uz Božiju pomoć sprečio Manea da postigne gol iz penala, ali je potom Senegalac dva puta savladao…

Bivši reprezentativac Srbije Vladimir Stojković i njegov tim Al Fejha izgubili su od Al Nasra rezultatom 3:1 u 28. kolu fudbalskog prvenstva Saudijske Arabije.

Stojković je odlično branio, ali nije mogao da spreči poraz svoje ekipe u duelu sa protivnikom čiji je najbolji igrač bio Sadio Mane, bivša zvezda Liverpula i Bajerna. Nakon što je Al Fejha povela u 6. minutu, u 42. domaći su dobili penal, Stojković se prekrstio i Mane je šutirao preko gola. Ipak, Senegalac je u drugom poluvremenu dva puta savladao bivšeg čuvara mreže Crvene zvezde i Partizana i tako doneo pobedu svojoj ekipi. Na tabeli prvenstva Saudijske Arabije