Fenerbahče slavio u Monaku: Gudurić promašio šut za pobedu u regularnom delu, Turci u nastavku srušili Sašu Obradovića

Kurir pre 9 dana

Košarkaši Fenerbahčea poveli su u četvrtfinalnoj utakmici plej-ofa Evrolige protiv Monaka sa 1:0.

Turski tim je kao gost savladao ekipu Saše Obradovića posle produžetka rezultatom 95:91 (15:26, 22:20, 23:15, 21:20, 14:10). Druga utakmica se igra u Monaku u petak. Domaćin je bolje otvorio utakmicu i stekao dvocifrenu prednost. Fener je u nastavku stigao, a u finišu i prestigao rivala. Pri nerešenom rezultatu Fenerbahče je imao poslednji napad u regularnom delu meča, ali Marko Gudurić nije pogodio. U dodatnih pet minuta Fenerbahče je dominirao i na kraju