Kad hrvat pobesni: Real razbio Baskoniju, a Mario Hezonja vređao sudije (video/foto)

Večernje novosti pre 9 dana

Košarkaši Real Madrida pobedili su Baskoniju rezultatom 101:90 i tako poveli 2:0 u četvrtfinalnoj seriji plej-ofa Evrolige.

FOTO: EPA Tvrd je bio početak meča, a ni česta seckanja igre od strane sudija nije pomogla da u tom periodu gledaju navijači zanimljivu košarku. Držala se četa Duška Ivanovića sve do poluvremena koje je završeno rezultatom 46:40, a nastavak meča bio je puka rutina za Real koji je do kraja pritegao odbranu, a znatno bolje igrao u napadu. Na nešto manje od četiri minuta do kraja meča Mario Hezonja je negodovao kod sudija, te je dobio dve tehničke greške i isključen