OFK Beograd zvanično u superligi: Romantika ponovo na najvećoj sceni! Velika borba 4 kluba za drugo mesto

Kurir pre 12 dana

Fudbaleri OFK Beograda ozvaničili su plasman u Superligu Srbije posle pobede u Odžacima nad Tekstilcem - 2:1.

U okviru 2. kola plej-ofa, odnosno ukupno 32. kola OFK Beograd je posle poluvremena bez golova u nastavku osvojio sva tri boda na Zapadu Bačke. Georgijević je u 48. i 62. minutu dao golove, dok je počasni pogodak za Tekstilac postigao Zličić u 71. minutu. Tekstilac je, uprkos porazu, ostao u trci za drugo mesto, koje takođe vodi u elitni rang. Odžačani su, međutim, jedna od četiri ekipe koje se bore za to mesto. Najviše je u ovom kolu profitirala ekipa Inđije koja