Srpskoligaš iz Trgovišta korak bliže opstanku: Pčinja - Timočanin 4:0

Vranje news pre 14 dana  |  Vranjenews

Vranje/Trgovište - Fudbaleri Pčinje pobedom nad Timočaninom iz Knjaževca sa 4:0 (3:0) ostvarili su drugi uzastopni prvenstveni trijumf, ali nisu napravili pomak na tabeli jer je u 25. kolu Srpske lige Istok pobedila i Vlasina iz Vlasotinca (peti put u poslednjih šest kola).

Protiv ekipe koja po kvalitetu sigurno pripada gornjem domu ove lige, ali je u predhodnom periodu bukvalno proživela sve i svašta, odigrala je Pčinja odličnu utakmicu i sasvim zasluženo slavila. Domaće su odlikovali disciplina u igri, borbenost, želja, izbor pametnih rešenja. Krenuli su silovito i već posle tri minuta, nakon odličnog centaršuta kapitena Smiljkovića, Marko Hristić je glavom smestio loptu u gol gostiju. U 20. minutu, posle kornera, Miloš Smiljković,