Nikola Jović za FIBA: Biće zanimljiv turnir na OI, želimo da osvojimo medalju u Parizu

Euronews pre 17 dana  |  Autor: Tanjug

Nikola Jović poražen je sa Majamijem od Bostona i gubi u seriji od 3:1 u četvrtfinalu Istočne konferencije.

Bez Džimija Batlera, ali i još nekoliko igrača (Rozijer, Dankan Robinson) teško da će Majami uspeti da napravi čudo i eliminiše najuspešniji tim lige iz prvog dela sezone. Zato je Jović za sajt FIBA više govorio o minulom Mundobasketu kao i onome što ga čeka sa selekcijom Srbije, a to su letnje Olimpijske igre u Parizu. Prošle godine je sa selekcijom Srbije osvojio srebrnu medalju na Svetskom prvenstvu. Srbija je u finalu Mundobasketa poražena od Nemačke 83:77.