Joveljić nastavio da cepa mreže! Srbinu dosta samo dva minuta na terenu za novi pogodak! (video)

Kurir pre 18 dana

Napadač Los Anđeles Galaksija, Dejan Joveljić, nastavio je da rešeta mreže u Sjedinjenim Američim Državama, te je postigao pogodak i u remiju njegove ekipe na gostovanju Minesota junatedu (2:2).

Joveljić je u igru ušao u 59. minutu, a samo dva minuta kasnije odlično se snašao u šesnaestercu i uspeo da pogodi za 1:1. Action rondement menée après une récupération, et Gabriel Pec 🇧🇷 sert Dejan Joveljic 🇷🇸 qui marque quelques secondes après être entré en jeu ! Minnesota 2⃣ - 2⃣ LA Galaxy #LAGalaxy | #MINvLA pic.twitter.com/d7c0T6fdEn — LA Galaxy 🇫🇷 (@LAGalaxy_France) May 16, 2024 Njegov tim gubio je na poluvremenu golom Bongokule Hlongvane, Joveljić je