Povezane vesti

Vučić: Srbiju nikad neće moći da pobede

Vučić: Srbiju nikad neće moći da pobede

Politika 24.03.2017
Na skupu u beogradskoj Areni govorili su, pored lidera SNS-a, potpredsednik Dume Petar Tolstoj, bivši nemački kancelar Gerhard Šreder i mađarski šef diplomatije Peter Sijarto. Boriću se do poslednjeg daha za mir i stabilnost u Srbiji, istakao je sa… »
Miting SNS u "Kombank Areni" Vučić: Ne dam da nas vrate u vreme velike pljačke

Miting SNS u "Kombank Areni" Vučić: Ne dam da nas vrate u vreme velike pljačke

Večernje novosti 24.03.2017
Lider SNS na mitingu u "Areni", pred 30.000 pristalica, poručio: Ne smemo ovde dozvoliti nasilje i "makedonski scenario" NEĆEMO dozvoliti nasilje i "makedonski scenario" koji neki prizivaju. Ne dam im da nas vrate u vreme kada su opljačkali fabrike i… »
Miting SNS: Vučić: Obavezujem se, Srbija unazad više ne ide (video)

Miting SNS: Vučić: Obavezujem se, Srbija unazad više ne ide (video)

Blic 24.03.2017
Miting podrške Srpske napredne stranke (SNS) predsedničkom kandidatu Aleksandru Vučiću u beogradskoj "Kombank areni" završen je oko 18 časova. Na skupu su u punoj Areni, osim Vučića, govorili, između ostalih, bivši nemački kancelar Gerhard… »
Vučić pozvao Šredera na skup na godišnjicu bombardovanja

Vučić pozvao Šredera na skup na godišnjicu bombardovanja

Danas 24.03.2017
Na dan godišnjice početka NATO bombradovanja Jugoslavije, Gerhard Šreder, koji je u to vreme bio nemački kancelar, govorio je danas na predizbornom skupu Aleksandra Vučića, u beogradskoj Kombank areni. Bivši kancelar Nemačke Gerhard Šreder… »
Vučić: Nećemo gubiti decu, nema više nesreća i poraza

Vučić: Nećemo gubiti decu, nema više nesreća i poraza

SEEbiz 24.03.2017
BEOGRAD - Predsednički kandidat Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić izjavio je danas da želi da bude predsednik svih građana Srbije, bez želje da sudi i deli ljude, sa punom svešću o sopstvenoj pokornosti. "Obavezujem se svakom… »
Vučić: Obavezujem se... Srbija unazad više ne ide

Vučić: Obavezujem se... Srbija unazad više ne ide

Dnevnik 24.03.2017
Obavezujem se svakom građaninu Srbije, čoveku, ženi, detetu da nikada svoju dužnost, duznost koja nosi ime ove države i naroda, neću shvatiti olako, da neću nikada biti veći od nje, da zemlji nikada neću ništa da uzmem, da ću biti spreman sve… »
Kurir TV miting SNS u Areni Vučić: Mir i stabilnost su najveći interesi Srbije

Kurir TV miting SNS u Areni Vučić: Mir i stabilnost su najveći interesi Srbije

Kurir 24.03.2017
BEOGRAD - Srpska napredna stranka govorom Aleksandra Vučića u kome je naglasio da je za napredak Srbije potrebna mir i stabilnost pred više od 45.000 pristalica završila je miting SNS u beogradskoj Areni. Ispred Arene ostalo je oko 15.000 ljudi, koji… »
Vučić u punoj areni: Obavezujem se... (foto)

Vučić u punoj areni: Obavezujem se... (foto)

Mondo 24.03.2017
Srpska napredna stranka održala je predizborni miting u punoj beogradskoj Kombank areni. Vučić poručio: Obavezujem se svakom građaninu Srbije da nikada svoju dužnost neću shvatiti olako. Lider SNS Aleksandar Vučić popeo se na binu uz veliki… »
Nikolić "naprednjacima": Sad mi kažite sve u lice!

Nikolić "naprednjacima": Sad mi kažite sve u lice!

Mondo 24.03.2017
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić obratio se danas okupljenima na predizbornom mitingu Srpske napredne stranke i koalicionih partnera. "Sad mi u oči kažite da sam izdajnik i da rušim Vučića!". Foto: Tanjug, Dimitrije Goll Tomislav Nikolić pojavio… »
Šreder na mitigu SNS: Vučić je povećao ugled Srbije u svetu

Šreder na mitigu SNS: Vučić je povećao ugled Srbije u svetu

Blic 24.03.2017
Srbija nalazi pred presudnim izborima i za zemlju bi bilo dobro da pobedi Aleksandar Vučić, poručio je bivši nemački kancelar Gerhard Šreder, gost na mitingu SNS u Kombank areni. - Sve što je započeo, Vučić će nastaviti kao predsednik i time… »
Nikolić: Aleksandre, pobedićeš, na listi nema boljih od tebe

Nikolić: Aleksandre, pobedićeš, na listi nema boljih od tebe

Blic 24.03.2017
Aktuelni predsednik Srbije Tomislav Nikolić poručio je na predizbornom mitingu SNS u beogradskoj "Kombank areni", da Vučića ne čeka ni malo laka borba, da će mu i dalje biti podrška te da, ako mu bude potreban za Srbiju, zna gde može da ga nađe… »
Nikolić poželeo Vučiću pobedu na predsedničkim izborima

Nikolić poželeo Vučiću pobedu na predsedničkim izborima

Beta 24.03.2017
Predsednik Srbije i osnivač Srpske napredne stranke (SNS) Tomislav Nikolić izjavio je na mitingu predsedničkog kandidata vladajuće koalicije Aleksandra Vučića da Vučiću želi da pobedi i da je uveren da će pobediti na izborima za predsednika… »
Podrška Vučiću od mađarskog ministra i bivšeg nemačog kancelara

Podrška Vučiću od mađarskog ministra i bivšeg nemačog kancelara

Beta 24.03.2017
Bivši nemački kancelar Gerhard Šreder i ministar spoljnih poslova Madjarske Peter Sijarto danas su u Beogradu na predizbornom skupu podržali predsedničkog kandidata Aleksandra Vučića uz ocenu da bi njegova pobeda bila značajna i za stabilnost… »
Guzenbauer: Predsednik mora biti čovek priznat u svetu

Guzenbauer: Predsednik mora biti čovek priznat u svetu

Blic 24.03.2017
Bivši austrijski kancelar Alfred Guzenbauer ocenio je danas da predsednik Srbije mora biti neko ko je poštovan i priznat u međunarodnoj zajednici, kako bi mogao najbolje da zastupa interese zemlje, te istakao da je Aleksandar Vučić učinio da je… »
Nikolić podržao Vučića i poručio Evo prilike da mi kažete da sam razbijao stranku i da sam plaćenik!

Nikolić podržao Vučića i poručio Evo prilike da mi kažete da sam razbijao stranku i da sam plaćenik!

Kurir 24.03.2017
Aleksandre, u politici smo zajedno 25 godina, prošli smo nerazdvajajući se svaki prag koji označava politički život. Želim da pobediš, i pobedićeš na predsedničkim izborima, rekao je sadašnji predsednik Srbije Tomislav Nikolić. "Bio si… »
(Foto) poznati u Areni: Nada Macura i Svetlana Ražnatović podržale Aleksandra Vučića!

(Foto) poznati u Areni: Nada Macura i Svetlana Ražnatović podržale Aleksandra Vučića!

Kurir 24.03.2017
Srpska napredna stranka počela je pred više od 45.000 pristalica miting u beogradskoj Areni. Pred početak mitinga okupljene je zabavljao Amadeus bend, a od poznatih lica među pristalicama SNS-a mogle su se videti i Svetlana Ceca Ražnatović i Nada… »
Gerhard Šreder: Vučić je uvećao ugled Srbije u svetu

Gerhard Šreder: Vučić je uvećao ugled Srbije u svetu

Kurir 24.03.2017
BEOGRAD - Bivši nemački kancelar Gerhard Šreder ocenio je na mitingu SNS da se Srbija suočava s presudnim izborima. - Ovde se radi o nastavku puta u EU i pomirenja i pridruživanja susednih država i nastavku reformi.Na taj način se stvara osnov za… »
Energični Ristovski: Vučiću verujem, najbolji je!

Energični Ristovski: Vučiću verujem, najbolji je!

Mondo 24.03.2017
"Vučić navija za Zvezdu, ja za Partizan, ali obojica navijamo za Srbiju!", rekao je glumac i reditelj Lazar Ristovski na predizbornom mitingu SNS i njenih koalicionh partnera. Foto: Printscreen/Facebook Glumac Lazar Ristovski još jednom je danas javno… »
Ekskluzivno: Toma Nikolić i Laza Ristovski u Areni uz Vučića!

Ekskluzivno: Toma Nikolić i Laza Ristovski u Areni uz Vučića!

Kurir 24.03.2017
Aktuelni šef države pridružiće se lideru naprednjaka na bini, a podržaće ga i na završnom mitingu u Kragujevcu. Lider SNS i kandidat vladajuće koalicije za predsednika Srbije Aleksandar Vučić održaće danas predizborni skup u Kombank areni, na… »
Ko sve dolazi na miting SNS u Beogradu

Ko sve dolazi na miting SNS u Beogradu

Mondo 24.03.2017
Srpska napredna stranka održaće danas predizborni miting podrške predsedničkom kandidatu Aleksandru Vučiću u Kombank areni u Beogradu. Foto: MONDO, Bojana Zimonjić Kako je javio reporter MONDA, pristalcie su već počele da se okupljaju. Na skupu… »

Vesti dana »