Povezane vesti

SPS svim srcem podržava Vučića: Dačić o podršci zajedničkom predsedničkom kandidatu

SPS svim srcem podržava Vučića: Dačić o podršci zajedničkom predsedničkom kandidatu

Telegraf 27.03.2017
On je kazao da će odluku o tome ko će biti predsednik Vlade Srbije posle izbora doneti Vučić zajedno sa Srpskom naprednom strankom. Ministar spoljnih poslova i predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je da bi slagao kada… »
Vučić sledeće nedelje na Kosovu?

Vučić sledeće nedelje na Kosovu?

Danas 26.03.2017
Predsednik Srpske napredne stranke i premijer Srbije Aleksandar Vučić zatražio je od Vlade Kosova dozvolu da boravi na Kosovu, prenose kosovski mediji. Kosovski mediji tvrde da će predsednik SNS-a održati nekoliko skupova tokom kampanje za… »
Dačić: Slagao bih kada bih rekao da me ne zanima funkcija premijera

Dačić: Slagao bih kada bih rekao da me ne zanima funkcija premijera

Novi magazin 26.03.2017
Ministar spoljnih poslova i predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je da bi slagao kada bi rekao da ga ne zanima funkcija premijera, ali je i ponovio da takvu mogućnost on i predsednički kandidat i aktuelni predsednik… »
Ivica Dačić otkrio: Zanima me funkcija premijera!

Ivica Dačić otkrio: Zanima me funkcija premijera!

Pravda 26.03.2017
Ministar spoljnih poslova i predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je da bi slagao kada bi rekao da ga ne zanima funkcija premijera, ali je i ponovio da takvu mogućnost on i predsednički kandidat i aktuelni predsednik… »
Dačić: Lagao bih kada bih rekao da me ne zanima mesto premijera

Dačić: Lagao bih kada bih rekao da me ne zanima mesto premijera

Radio 021 26.03.2017
Ministar spoljnih poslova i predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić naveo je da bi slagao kada bi rekao da ga ne zanima funkcija premijera, ali je i ponovio da takvu mogućnost on i predsednički kandidat i aktuelni predsednik Vlade… »
Dačić: Zanima me mesto premijera, glas Vučiću je glas za SPS

Dačić: Zanima me mesto premijera, glas Vučiću je glas za SPS

N1 Info 26.03.2017
Ministar spoljnih poslova i predsednik SPS Dačić izjavio je da bi slagao kada bi rekao da ga ne zanima funkcija premijera, ali je i ponovio da takvu mogućnost on i predsednički kandidat i aktuelni predsednik Vlade Aleksandar Vučić nikada nisu… »
Dačić: Slagao kada bi rekao da ga ne zanima funkcija premijera

Dačić: Slagao kada bi rekao da ga ne zanima funkcija premijera

BK TV 26.03.2017
Ministar spoljnih poslova i predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić rekao je da bi slagao kada bi rekao da ga ne zanima funkcija premijera. Dačić je ponovio da takvu mogućnost on i predsednički kandidat i aktuelni predsednik Vlade… »

Vesti dana »