Povezane vesti

Beli ne želi novac iz budžeta za kampanju

Beli ne želi novac iz budžeta za kampanju

RTS 27.03.2017
Predsednički kandidat Luka Maksimović (Ljubiša Preletačević Beli) izjavio je u Beogradu da ljudi treba da glasaju za njega jer on veruje u budućnost za razliku od ostalih kandidata. Ističe i da na kampanju troši isključivo novac koji su mu… »
Beli: Ja verujem u budućnost zato glasajte za mene

Beli: Ja verujem u budućnost zato glasajte za mene

Beta video 27.03.2017
BEOGRAD - Kandidat za predsednika Srbije Luka Maksimović, poznatiji kao Ljubiša Preletačević Beli rekao je u izjavi agenciji Beta da ljudi trebaju da glasaju za njega jer on veruje u budućnost za razliku od ostalih kandidata. „Trebaju da glasaju za… »
Preletačević: Nećemo da uzmemo 29 milki iz budžeta, bilo bi bezobrazno

Preletačević: Nećemo da uzmemo 29 milki iz budžeta, bilo bi bezobrazno

Nova ekonomija 27.03.2017
Predsednički kandidat Ljubiša Preletačević Beli (Luka Maksimović) objavio je da je njegov izborni tim odlučio da ne uzme 29 miliona dinara iz budžeta koji su namenjeni svim kandidatima za kampanju. Preletačević je ovu informaciju objavio na svom… »
Beli neće novac iz budžeta

Beli neće novac iz budžeta

Danas 27.03.2017
Predsednički kandidat Luka Maksimović, poznatiji kao Ljubiša Preletačević Beli, objavio je da je njegov izborni tim odlučio da ne uzme 29 miliona dinara iz budžeta koji su namenjeni svim kandidatima za kampanju, prenosi Insajder. Maksimović je tu… »
Preletačević: Nećemo uzeti 29 milki iz budžeta

Preletačević: Nećemo uzeti 29 milki iz budžeta

N1 Info 27.03.2017
Predsednički kandidat Ljubiša Preletačević Beli (Luka Maksimović) objavio je da je njegov izborni tim odlučio da ne uzme 29 miliona dinara iz budžeta koji su namenjeni svim kandidatima za kampanju, prenosi Insajder.net. Preletačević je ovu… »
Preletačević Beli odbio da uzme novac iz budžeta za kampanju

Preletačević Beli odbio da uzme novac iz budžeta za kampanju

SEEbiz 27.03.2017
BEOGRAD - Ljubiša Preletačević Beli objavio je da je njegov tim odbio da uzme 29 miliona dinara iz budžeta namenjenih svih kandidatima za kampanju. Kako kaže, jemstvo za prelazak 1 posto od milion dinara priložili su donacijama građana. Osim toga… »
IZBORI: Beli odbio da uzme 29 miliona iz budžeta za kampanju

IZBORI: Beli odbio da uzme 29 miliona iz budžeta za kampanju

Moj Novi Sad 27.03.2017
Ljubiša Preletačević Beli objavio je da je njegov tim odbio da uzme 29 miliona dinara iz budžeta namenjenih svih kandidatima za kampanju. Kako kaže, jemstvo za prelazak 1 posto od milion dinara priložili su donacijama građana. Osim toga, Ljubiša… »
Preletačević neće koristiti novac iz budžeta za kampanju

Preletačević neće koristiti novac iz budžeta za kampanju

Radio 021 27.03.2017
Ljubiša Preletačević Beli objavio je da je njegov tim odbio da uzme 29 miliona dinara iz budžeta namenjenih svih kandidatima za kampanju. Kako kaže, jemstvo za prelazak jedan odsto od milion dinara priložili su donacijama građana. Osim toga, Beli… »

Vesti dana »