Povezane vesti

Međusobno razumevanje vlade i Srpske pravoslavne crkve

Međusobno razumevanje vlade i Srpske pravoslavne crkve

Politika 17.04.2017
Srbija je sekularna država, ali je dobro da u njoj postoji međusobno razumevanje vlade i Srpske pravoslavne crkve, izjavio je Aleksandar Vučić posle susreta s patrijarhom Irinejom. Premijer i izabrani predsednik razgovarao je s poglavarom SPC o… »
Vučić se dvoumi između dve-tri ličnosti za premijera

Vučić se dvoumi između dve-tri ličnosti za premijera

Politika 17.04.2017
Izabrani predsednik Srbije nije precizirao ko je u igri, ali je, odgovarajući na pitanje da li su među njima ministri Ana Brnabić, Ivica Dačić ili Dušan Vujović, o čemu se u javnosti već uveliko spekuliše, odgovorio da „neki jesu, a neki… »
Vučić: Ime premijera za mesec dana

Vučić: Ime premijera za mesec dana

Danas 17.04.2017
Premijer Srbije Aleksandar Vučić, koji je 2. aprila pobedio na predsedničkim izborima, izjavio je danas da razumišlja o "dva ili tri imena ko bi mogao biti novi predsednik Vlade" i da će javnost o tome obavestiti u narednih mesec dana. Upitan da li… »
Vučić: Razmišljam o dva, tri imena...Obavestiću javnost o premijeru u narednih mesec dana

Vučić: Razmišljam o dva, tri imena...Obavestiću javnost o premijeru u narednih mesec dana

Nova ekonomija 17.04.2017
Premijer Srbije Aleksandar Vučić, koji je 2. aprila pobedio na predsedničkim izborima, izjavio je da razmišlja o "dva ili tri imena ko bi mogao biti novi predsednik Vlade" i da će javnost o tome obavestiti u narednih mesec dana. Upitan da li su ta… »
Vučić: Razmišljam o dva, tri imena za premijera

Vučić: Razmišljam o dva, tri imena za premijera

SEEbiz 17.04.2017
BEOGRAD - Premijer Srbije Aleksandar Vučić, koji je 2. aprila pobedio na predsedničkim izborima, izjavio je da razmišlja o "dva ili tri imena ko bi mogao biti novi predsednik Vlade" i da će javnost o tome obavestiti u narednih mesec dana. Upitan da… »
Vučić: Sužen krug kandidata za premijera na dva-tri imena

Vučić: Sužen krug kandidata za premijera na dva-tri imena

Pravda 17.04.2017
Premijer Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je suzio krug mogućih kandidata za budućeg predsednika Vlade Srbije. Izabrani predsednik Republike je, posle razgovora sa patrijarhom Irinejom, kazao novinarima da ima dva ili tri moguća kandidata za… »
Vučić: Završićemo Hram za vreme mog predsedničkog mandata

Vučić: Završićemo Hram za vreme mog predsedničkog mandata

Danas 17.04.2017
Verujem da za mandata predsednika, i to imate kao moje jasno i nedvosmisleno obećanje koje sam pružio patrijarhu Irineju, možemo da završimo Hram Svetog Save, izjavio je danas premijer Srbije Aleksandar Vučić, koji je pobedio na predsedničkim… »
Vučić u patrijaršiji: Imam dva ili tri moguća kandidata za premijera!

Vučić u patrijaršiji: Imam dva ili tri moguća kandidata za premijera!

Kurir 17.04.2017
BEOGRAD - Premijer Srbije i novoizabrani predsednik Aleksandar Vučić poručio je danas, nakon sastanka sa patrijarhom srpskim Irinejom, da je akcenat njihovog razgovora bio na Kosovu i Metohiji i planovima za budućnost. "Pričali smo o težini… »

Vesti dana »