Povezane vesti

Simonović: Ne znam ni koja je ovo utakmica po redu! Ali ima još malo života u nama

Simonović: Ne znam ni koja je ovo utakmica po redu! Ali ima još malo života u nama

Mozzart sport 26.04.2017
"Biće do kraja sezone", kaže Zvezdin šuter. Crvena zvezda uspela je da dođe do trijumfa u prvom večitom derbiju u MOZZART Superligi rezultatom 85:74. Marko Simonović u ovom trijumfu nije mnogo učestvovao onako kako je radio to cele sezone, dao je… »
Razmisliće da le će ga opet vređati: Veličković ima poruku za navijače Zvezde

Razmisliće da le će ga opet vređati: Veličković ima poruku za navijače Zvezde

Vesti online 26.04.2017
Jedan od najboljih u redovima Partizana u porazu crno-belih od Crvene zvezde u meču 2. kola domaćeg šampionata bio je kapiten Novica Veličković, koji je postigao 13 poena. Pored toga što uvek protiv najvećeg rivala igra sa velikom motivacijom… »
Veličković: Zbog ovoga sam se vratio, u inostranstvu nema tog žara i „paljenja“

Veličković: Zbog ovoga sam se vratio, u inostranstvu nema tog žara i „paljenja“

Večernje novosti 26.04.2017
Saigači moraju da shvate da sa Zvezdom može da se igra, derbije ne odlučuje taktika, već energija i borba. Volim prozivke navijača, to me dodatno motiviše – kaže kapiten crno-belih. Pružio je Partizan veliki otpor, ali je na kraju morao da… »
Novicu uvrede dodatno motivisale?

Novicu uvrede dodatno motivisale?

Sportske.net 26.04.2017
Iako je bio na udaru protivničkih navijača, kapiten Partizana nije se žalio zbog uvreda koje su bile upućene na njegov račun. Novica Veličković je i večeras bio pokretačka energija Partizana u duelu sa najvećim rivalom, ali to crno-belima nije… »
Simonović: Ima još malo života u nama

Simonović: Ima još malo života u nama

Sportal blic 25.04.2017
Marko Simonović je posle pobede nad Partizanom od 85:74 u večitom derbiju odigranom u 2. kolu Superlige Srbije istakao da crno-beli nisu bili pretnja košarkašima Crvene zvezde. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija "Mi smo dobro otvorili meč… »
O derbiju, sukobu sa Džikićem i uvredama "delija": Veličković: Protiv Zvezde može da se igra samo u ful kontaktu

O derbiju, sukobu sa Džikićem i uvredama "delija": Veličković: Protiv Zvezde može da se igra samo u ful kontaktu

Sportal blic 25.04.2017
Kapiten Partizanovih košarkaša Novica Veličković, koji je u porazu od Zvezde sa 85:74 imao 13 poena i osam skokova, istakao je da se u derbiju malo šta svodi na taktiku, a da ga sukob sa trenerom Džikićem ne zanima previše, baš kao ni uvrede… »

Vesti dana »