Povezane vesti

Slučaj Šarapova: Lepa Maša ne može, ali može Lestijen varalica!

Slučaj Šarapova: Lepa Maša ne može, ali može Lestijen varalica!

Mozzart sport 17.05.2017
Organizatori Rolan Garosa očigledno imaju čudan princip pri dodeli specijalih pozivnica. Menadžment drugog grend slema sezone, Rolan Gorosa koji počinje 28. maja odlučio je da ne dodeli bivšoj šampionki specijalnu pozivnicu za kvalifikacije. U… »
Šarapova odgovorila Francuzima posle poniženja koje je doživela

Šarapova odgovorila Francuzima posle poniženja koje je doživela

Vesti online 17.05.2017
To što je dvostruka šampionka i što je pored toga bila najbolja teniserka sveta, a odslućila je kaznu zbog greške koju je napravila, nije bilo dovoljno organizatorima Rolan Garosa da dodele pozivnicu Mariji Šarapovoj. Za razliku od Štutgarta… »
Žudičeli: Žao mi je Šarapove, navijača, ali…

Žudičeli: Žao mi je Šarapove, navijača, ali…

Hot sport 17.05.2017
Ruska teniserka Marija Šarapova neće učestvovati na ovogodišnjem Rolan Garosu, pošto je Teniski savez Francuske odlučio da joj ne dodeli specijalnu pozivnicu zbog njene suspenzije zbog dopinga. – Ja sam odlučio da Marija Šarapova ne dobije… »
WTA kritikuje Rolan Garos zbog Šarapove

WTA kritikuje Rolan Garos zbog Šarapove

Press 17.05.2017
Ona je odradila svoju kaznu i ne mogu da podržim odluku da ne dobije specijalnu pozivnicu. Ne postoje osnove za kažnjavanje izvan sankcija konačnih odluka po ovom pitanju - rekao je Simon. foto: novosti.rs Ženska teniska asocijacija kritikovala je… »
On je odlučio da Šarapova ne može na Rolan Garos

On je odlučio da Šarapova ne može na Rolan Garos

Sportal blic 17.05.2017
Ruska teniserka Marija Šarapova neće učestvovati na ovogodišnjem Rolan Garosu, pošto je Teniski savez Francuske odlučio da joj ne dodeli specijalnu pozivnicu zbog njene suspenzije zbog dopinga. Toj odluci "kumovao" je jedan čovek. Foto… »
Direktor WTA uz Šarapovu: Ona je odradila kaznu

Direktor WTA uz Šarapovu: Ona je odradila kaznu

Mondo 17.05.2017
Ženska teniska asocijacija (WTA) kritikovala je odluku organizatora Rolan Garosa da ne dodeli specijalnu pozivnicu dvostrukoj šampionki. Foto: Guliver/Getty images/Clive Brunskill Marija Šarapova želela je da se takmiči na Rolan Garosu, ali joj… »
Šarapova ne može na Rolan Garos

Šarapova ne može na Rolan Garos

Danas 16.05.2017
Dvostruka pobednica Otvorenog prvenstva Francuske Marija Šarapova ove godine neće igrati na Rolan Garosu, jer su organizatori odlučili da ne može da dobije specijalnu pozivnicu zato što je bila suspendovana zbog dopinga. Odlučio sam da Šarapovoj ne… »
Organizatori Rolan Garosa odbili da daju Šarapovoj vajld kard

Organizatori Rolan Garosa odbili da daju Šarapovoj vajld kard

Večernje novosti 16.05.2017
Ruskoj teniserki, nekada najboljaoj igračici sveta, koja se posle 15 meseci suspenzije vratila na teren u aprilu, uskraćen je poziv na Gren slem u Parizu. Marija Šarapova neće igrati na Rolan Garosu, uprkos njenom poslatom zahtevu. Organizator Gren… »

Vesti dana »