Simonović: Zbunili smo se u poslednjem napadu

Simonović: Zbunili smo se u poslednjem napadu

B92 pre 10 dana
B92: Simonović: Zbunili smo se u poslednjem napadu
Košarkaš Crvene zvezde Marko Simonović rekao je da je Partizan zasluženo slavio u derbiju devetog kola Super lige Srbije.
"Čestitam Partizanu na zasluženoj pobedi. Stvarno nisu odustajali. Mi smo kontrolisali utakmicu, mislim 38 minuta, bilo je tu padova i uspona što je i normalno, ali nisu odustajali, borili su se do kraja i na kraju su uspeli da... »

Crno-bele šok završnice Zvezdu je zadesilo ono što Partizan radi cele sezone /video/

Blic sport pre 10 dana
Pogodak Novice Veličkovića u poslednjoj sekundi za trijumf u "večitom derbiju" (78:77) odigranom u okviru devetog kola Superlige samo je bio nastavak neverovatnog niza crno-belih sa napetim završnicama u sezoni 2016/2017.
Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Novica Veličković slavi trijumf u derbiju Svi ljubitelji Partizana večno će pamtiti trojku Saše Đorđevića za evropsku titulu i nestvaran zagrebački pogodak Dušana Kecmana za regionalni... »

Veličković i Hečer: Možemo sa Zvezdom, možemo do titule!

Sportski žurnal pre 10 dana
Košarkaši Partizana Novica Veličković i Vilijam Hečer poručili su da su pokazali da mogu ravnopravno da se nose sa Crvenom zvezdom i bore za titulu prvaka Srbije
Partizan je slavio u drugom večitom derbiju u Superligi 78:77 košem Veličkovića uz zvuk sirene i izjednačio se sa Zvezdom na vrhu tabele domaćeg takmičenja. "Dao sam odlučujući koš u derbiju 10 sekundi pre kraja, ali nikada... »

Crno-bela iskrenost Hečer: Imali smo sreće na kraju derbija

Blic sport pre 10 dana
Košarkaš Partizana Vilijam Hečer rekao je da tokom celog meča verovao da njegov tim može do pobede nad Crvenom zvezdom, kao i da su crno-beli u završnici susreta imali sreće.
Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Vilijam Hečer "Tokom celog meča sam verovao da možemo do pobede... Gubili smo u par navrata sa više od 10 poena, ali nismo odustali i to je pokazatelj našeg mentaliteta koji nam je isti tokom... »

Veličković: Pokazali da možemo sa Zvezdom!

Vesti online pre 10 dana
Košarkaši Partizana Novica Veličković i Vilijam Hečer poručili su da su pokazali da mogu ravnopravno da se nose sa Crvenom zvezdom i bore za titulu prvaka Srbije.
Partizan je slavio u drugom večitom derbiju u Superligi 78:77 košem Veličkovića uz zvuk sirene i izjednačio se sa Zvezdom na vrhu tabele domaćeg takmičenja. - Dao sam odlučujući koš u derbiju 10 sekundi pre kraja, ali nikada... »

Simonović: Videli su da nam je koncentracija slabija

Večernje novosti pre 10 dana
U pitanju je neka dekoncentracija, mi to obično dajemo... Davali smo i u Evroligi i u bitnim utakmicama, ali eto, desila se takva utakmica – kaže košarkaš Crvene zvezde
Košarkaši Crvene zvezde doživeli su drugi poraz od Partizana ove sezone. Večiti rival je crveno-belima naneo jedini ovosezonski poraz u ligaškom delu ABA lige, da bi u sredu izabranici Dejana Radonjića doživeli prvi neuspeh i u... »

Veličković uz zvuk sirene rešio derbi

Press pre 10 dana
Košarkaši Partizana pobedili su Crvenu zvezdu 78:77 u derbiju devetog kola Superlige Srbije odigranom u hali "Aleksandar Nikolić".
foto: novosti.rs Još jednom je Partizan bio taj koji stavlja tačku na pobedničku seriju Crvene zvezde, ovog puta u drugom superligaškom derbiju. Kao i u ABA ligi, učinio je to pred svojim navijačima, ali ne na tako sladak način... »

Hečer: Sve vreme gubili, ali smo pokazali karakter

B92 pre 10 dana
B92: Hečer: Sve vreme gubili, ali smo pokazali karakter
Vilijam Hečer rekao je da tokom celog meča verovao da njegov tim može do pobede nad Crvenom zvezdom, kao i da je Partizan završnici susreta imao sreće.
Košarkaši Partizana pobedili su u Beogradu Crvenu zvezdu sa 78:77 (15:21, 22:20, 18:21, 22:15) u devetom kolu Superlige Srbije i tako naneli crveno-belima prvi poraz u prvenstvu Srbije. "Tokom celog meča sam verovao da možemo do... »

Dečački iskreno: Veličković: Majku mu, kao da od juče igram košarku

Blic sport pre 10 dana
Navijači Partizana slave Novicu Veličkovića... Kapiten tima iz Humske je poenima uz zvuk sirene srušio Crvenu zvezdu (78:77), a posle utakmice nije želeo da stavi svoj potez u prvi plan.
- Poslednji napad je otvorio priliku da utrčim kada je Ratkovica primio loptu, i da je jednostavno izbacim. Ništa tu magično nije bilo, jedino mi je bitno da smo pobedili - objasnio je Veličković. Kapiten Partizana je istako da... »

Simonović: "Zaslužena pobeda Partizana"

Sportske.net pre 10 dana
Košarkaš Crvene zvezde Marko Simonović rekao je da je Partizan večeras zasluženo slavio u derbiju devetog kola Super lige Srbije.
"Čestitam Partizanu na zasluženoj pobedi. Stvarno nisu odustajali. Mi smo kontrolisali utakmicu, mislim 38 minuta, bilo je tu padova i uspona što je i normalno, ali nisu odustajali, borili su se do kraja i na kraju su uspeli da... »

Brži od sirene: Partizanov heroj: Veličković i poeni za infarkt /video/

Blic sport pre 10 dana
Ludnica u “Pioniru”. Novica Veličković je bio brži od sirene. Košarkaši Partizana su poenima kapitena, na svega nekoliko stotinki do kraja utakmice, stigli do pobede u duelu sa Crvenom zvezdom - 78:77.
Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Novica Veličković slavi ispred "grobara" Završnica je bila za infarkt. Zvezda je vodila tokom celog meča, ali... Marko Gudurić je pogodio jedno slobodno bacanje, a Partizan je imao 10... »

Džikić: Otvorilo se i Novica je pogodio; Radonjić: Cilj nam je prvo mesto

Trener Džikić je doneo dobru odluku da se pravi faul i Novica je pogodio. Nije tajna da želimo još tri pobede protiv Zvezde do kraja sezone, kaže Stefan Birčević
Trener Partizana Aleksandar Džikić bio je zadovoljan posle utakmice sa Crvenom zvezdom, koju su crno-beli dobili sa 78:77. - Naše prvo vođstvo bilo je konačan rezultat. Nije nam prvi put ove sezone, ali moram da ponovim da smo... »

Posle derbija: Radonjić: Nismo napravili faul kada je trebalo, da ne prospemo sve dobro do plej-ofa

Blic sport pre 10 dana
Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić istakao je uzroke poraza od Partizana, koji je u 256. večitom derbiju došao do pobede 78:77 u devetom kolu Superlige.
Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Dejan Radonjić Iako je šampion Srbije kao gost vodio do poslednje sekunde, Novica Veličković je uz zvuk sirene pogodio za veliko slavlje crno-belih. - Čestitam Partizanu na pobedi. Nismo... »

Posle trijumfa: Džikić otkrio tajnu poslednjeg Partizanovog napada

Blic sport pre 10 dana
Košarkaši Partizana slavili su u devetom kolu Superlige protiv Crvene zvezde (78:77) poenima Novice Veličkovića uz zvuk sirene. Iz tabora crno-belih nisu krili oduševljenje.
Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija - Moram da napomenem da smo prvu i drugu četvrtinu lošije počeli. Borbom i uz pomoć navijača smo uhvatili priključak, pa malo na sreću dobili utakmicu. Hečer je promašio bacanja, sigurno... »

Novica presudio zvezdi: Veličković uz zvuk sirene rešio derbi (video)

Košarkaši Partizana pobedili su Crvenu zvezdu 78:77 u derbiju devetog kola Superlige Srbije odigranom u hali "Aleksandar Nikolić"
JOŠ jednom je Partizan bio taj koji stavlja tačku na pobedničku seriju Crvene zvezde, ovog puta u drugom superligaškom derbiju. Kao i u ABA ligi, učinio je to pred svojim navijačima, ali ne na tako sladak način kao u hali... »

Vučić se zaklinje u sredu:Evo kako će to izgledati

Mondo  pre 1 sat  još 33 povezane

Tadić: Žao mi je što Tejlor ne igra, nisam dobio izvinjenje

Vesti online  pre 48 minuta  još 27 povezanih

Čedomir Jovanović kandidat LDP za gradonačelnika Beograda

Beta  pre 5 sati  još 15 povezanih

Đoković u drugom kolu Rolan Garosa

Beta  pre 1 sat  još 82 povezane

CG: Ministarstvo poslalo protestnu notu zbog Vukovića

B92  pre 3 sata  još 14 povezanih
Add to Facebook Add to iGoogle Follow us on Twitter
©2017 Netmark d.o.o.