Povezane vesti

Olimpijakos u finalu Evrolige: Teo od junaka do tragičara

Olimpijakos u finalu Evrolige: Teo od junaka do tragičara

Vesti online 19.05.2017
Drama crveno-belima! Evrope u nedelju u Istanbulu dobija novog šampiona. U polufuninalu F4, Olimpijakos je pobedio branioca krune, CSKA - 82:78. U borbi za pehar, grčki šampion igraće sa boljim iz meča Fenerbahčea i Reala. Srpski plej Miloš… »
Fener otpisao Real, još korak do titule!

Fener otpisao Real, još korak do titule!

Mondo 19.05.2017
Obradović, Kalinić i Bogdanović drugu godinu zaredom ušli u finale Evrolige. U nedelju od 20 časova protiv Olimpijakosa. Poslednja dva šampiona Evrope su eliminisana, u nedeljnom finalu sastaće se timovi koji su od njih gubili mečeve za titulu… »
Evropa traži novog vladara: Teo vodio ka novom finalu, ali je zadrhtala ruka u finišu (video)

Evropa traži novog vladara: Teo vodio ka novom finalu, ali je zadrhtala ruka u finišu (video)

Mozzart sport 19.05.2017
Olimpijakos napravio prevagu u finišu i zasluženo stigao do borbe za trofej. Evropa traži novog vladara! Olimpijakos je u spektakularnom prvom polufinalu Fajnal fora u Istanbulu savladao aktuelnog šampiona CSKA iz Moskve posle velike drame i plasirao… »
Evroliga: Olimpijakos skinuo krunu Armejcima, Teodosić bez sreće u finišu! (video)

Evroliga: Olimpijakos skinuo krunu Armejcima, Teodosić bez sreće u finišu! (video)

Hot sport 19.05.2017
Košarkaši Olimpijakosa prvi su finalisti ovogodišnjeg izdanja Evrolige, pošto su nakon neizvesne završnice slavili protiv aktulenog šampiona ekipe CSKA, rezultatom 82:78. CSKA ipak neće imati priliku da brani evropsku krunu u velikom finalu, iako… »
Teodosić o ključnom promašaju: Mnogi će reći da sam imao bolje rešenje, da sam pogodio to bi bilo najbolje (video)

Teodosić o ključnom promašaju: Mnogi će reći da sam imao bolje rešenje, da sam pogodio to bi bilo najbolje (video)

Hot sport 19.05.2017
Košarkaši CSKA neće braniti evropsku krunu osvojenu prošle godine, pošto su u polufinalu poraženi od Olimpijakosa rezultatom 82:78. Iako je tokom najvećeg dela utakmice bio ponajbolji akter ovog polufinala, Miloš Teodosić je na kraju ispao… »
Teodosić: "Možda više nema veze sa srećom, možda je nešto odozgo"

Teodosić: "Možda više nema veze sa srećom, možda je nešto odozgo"

Sportske.net 19.05.2017
Teodosić ne može da pronađe pravi razlog poraza od Olimpijakosa kojem je čestitao plasman u finale. Miloš Teodosić nije imao razloga za zadovoljstvo iako je odigrao sjajnu partiju u okviru polufinala EL. Njegov tim je poražen od Olimpijakosa sa… »
Spanulis kralj f4! Opet srušio CSKA!

Spanulis kralj f4! Opet srušio CSKA!

Mondo 19.05.2017
Nikola Milutinov i Olimpijakos prvi su finalisti Fajnal fora Evrolige u Istanbulu... "Roviti" Teodosić odličan (23 poena), ali nedovoljno da CSKA produži san o odbrani titule. Istorija se ponovila, Olimpijakos je dobio i četvrti uzastopni duel sa CSKA… »
Teodosić utučen: Uvek nas dobiju, nije to pitanje sreće...

Teodosić utučen: Uvek nas dobiju, nije to pitanje sreće...

Vesti online 19.05.2017
Po ko zna koji put Olimpijakos je bio koban po "armejce". Srpski as Miloš Teodosić stisnuo je zube, predvodio svoj tim u polufinalu sa grčkim šampionom, ali slavio je tim iz Pireja. U finišu meča, zadrhtala je ruka Srbinu, promašio je jedno… »
Olimpijakos u finalu evrolige: Teodosić od junaka do tragičara

Olimpijakos u finalu evrolige: Teodosić od junaka do tragičara

Večernje novosti 19.05.2017
Ekipa Olimpijakosa eliminisala je aktuelnog prvaka Evrope moskovski CSKA u prvom polufinalu Fajnal-fora u Istanbulu – 82:78 (33:40). Košarkaši Olimpijakosa prvi su finalisti Fajnal-fora u Istanbulu, pošto su pobedili branioca titule moskovski CSKA… »
CSKA ostao bez krune: Nije ovo bilo Teovo veče, Olimpijakos posle drame u finalu Evrolige! /video/

CSKA ostao bez krune: Nije ovo bilo Teovo veče, Olimpijakos posle drame u finalu Evrolige! /video/

Sportal blic 19.05.2017
Košarkaši Olimpijakosa prvi su finalista Evrolige pošto su posle dramatične završnice sa 82:78 pobedili CSKA iz Moskve u prvoj utakmici fajnal fora u Istanbulu. Grčki tim je tako stigao do četvrte pobede nad svojim rivalom iz isto toliko mečeva… »
Milutinov: Spreman sam za prvi fajnal-for u karijeri

Milutinov: Spreman sam za prvi fajnal-for u karijeri

Večernje novosti 19.05.2017
Ponosan sam što sam deo tima koji učestvuje na završnom turniru u Istanbulu. Daću sve od sebe da pomognem ekipi da napravi uspeh – poručuje Nikola. Pre pet godina je sada već čuvena kombinacija Spanulis-Printezis donela Olimpijakosu drugu, od… »
Bogdanović: Manje sam nervozan nego pred prošli f4, Kalinić: Dugo smo čekali ovo

Bogdanović: Manje sam nervozan nego pred prošli f4, Kalinić: Dugo smo čekali ovo

Večernje novosti 19.05.2017
Nemam veliku euforiju, više sam fokusiran na neke stvari na treningu – kaže Bogdan. Nikola: Bilo je puno uspona i padova, tu smo gde smo želeli da budemo. Odbrojavaju se sati do početka fajnl-fora Evrolige u Istanbulu. Borbu za najvredniji klupski… »
F4 - Odlučiće nijanse

F4 - Odlučiće nijanse

Sportske.net 19.05.2017
Danas u Istanbulu počinje završni čin borbe za novog vladara "Starog kontinenta". Ko će to biti saznaćemo u nedelju uveče. Moskovski CSKA brani titulu, Real Madrid je bio najbolji tim u regularnom delu sezone u Evroligi, Olimpijakos je bio šampion… »
Počinje F4 EL: Željko,Bogdan i Kalinić jure Teodosićevu krunu

Počinje F4 EL: Željko,Bogdan i Kalinić jure Teodosićevu krunu

Vesti online 19.05.2017
Trofej Evrolige je jedan, a četiri kandidata - Fenerbahče, CSKA, Real Madrid i Olimpijakos, od danas do nedelje boriće se u Istanbulu za titulu najboljeg na Starom kontinentu. Stari znanci Olimpijakos i CSKA, koji brani titulu šampiona Evrope, danas… »
Milutinov: ''Spreman sam za svoj prvi fajnal-for''

Milutinov: ''Spreman sam za svoj prvi fajnal-for''

Sportske.net 19.05.2017
Srpski košarkaš veruje u pobedu nad Moskovljanima. Košarkaši Olimpijakosa imaju priliku da nastave svoju pobedničku tradiciju sa Armejcima na fajnal-foru Evrolige. Grčki tim je u poslednjih pet godina, u tri navrata bio bolji od Moskovljana, a… »
Ko je najbolji u Evropi?

Ko je najbolji u Evropi?

Mozzart sport 19.05.2017
Došli smo do same završnice Evrolige. CSKA, Fenerbahče, Real Madrid i Olimpijakos se bore za titulu prvaka Starog kontinenta. Istanbul će tokom nadolazećeg vikenda biti epicentar košarkaškog ludila po imenu - završni turnir Evrolige! Olimpijakos… »
Novi broj MOZZART Sporta u kladionicama

Novi broj MOZZART Sporta u kladionicama

Mozzart sport 19.05.2017
Od petka 19. maja potražite besplatni primerak časopisa u svim MOZZART kladionicama. Ovog petka, na 96 stranica štampanih na visokokvalitetnom papiru dobićete najpregledniji prikaz kladioničarske ponude za vikend, a naši novinari za vas su… »
Evroligaška elita u borbi za titulu: Bogdanović za Blicsport: Sanjam da pehar ostane u Istanbulu

Evroligaška elita u borbi za titulu: Bogdanović za Blicsport: Sanjam da pehar ostane u Istanbulu

Sportal blic 19.05.2017
U završnim borbama za titulu evropskog klupskog prvaka u košarci, od petka do nedelje Srbiju će u Istanbulu predstavljati trio iz Fenerbahčea - trener Obradović i igrači Bogdanović i Kalinić, plej CSKA Teodosić i centar Olimpijakosa Milutinov… »
Ko će na krov Evrope? (anketa)

Ko će na krov Evrope? (anketa)

Mondo 19.05.2017
Počinje Fajnal-for Evrolige! Foto: Promo/Euroleague CSKA, Olimpijakos, Fenerbahče ili Real Madrid - kome će pripasti titula najboljeg evropskog kluba u sezoni 2016/17? U 17.30 u "Sinan Erden domu" u Istanbulu počinje završni turnir Evrolige. Prvo će… »
Pred: Fajnal-for Evrolige: Moskovska "armija" brani tron, a "srpski" Fener, Real i Olimpijakos žele trofej

Pred: Fajnal-for Evrolige: Moskovska "armija" brani tron, a "srpski" Fener, Real i Olimpijakos žele trofej

Sportal blic 18.05.2017
Košarkaši moskovskog CSKA, Olimpijakosa, Fenerbahčea i Real Madrida imaju pojednake šanse da osvoje trofej Evrolige na fajnal-foru u Istanbulu, zaključak je trenera ove četiri ekipe. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Željko Obradović i… »

Vesti dana »